قیمت خرید انواع ترشی بادمجان ساده مرغوب

از بین انواع ترشی بادمجان، ترشی بادمجان ساده شاید یکی از خوش طعم ترین آن ها باشد. اوایل پاییز که زمان ترشی انداختن می شود، بادمجان و دیگر مواد اولیه این ترشی خوشمزه نظیر فلفل سبز، از زمین های کشاورزی برداشت می شود و تمام این محصولات تازه و با طراوت در ترشی انداختن بکار گرفته می شود.
در این زمان خرید این مواد اولیه به صرفه تر نیز هست چرا که عرضه محصولات در فصل برداشت زیاد می شود و به طور مناسبی می تواند پاسخگوی تقاضا باشد.

قیمت خرید انواع ترشی بادمجان ساده مرغوب

معرفی ترشی بادمجان ساده

معرفی ترشی بادمجان ساده

ترشی بادمجان یکی از متنوع ترین ترشیجات است که می تواند به صورت های مختلفی تولید  عرضه شود. انواع ترشی بادمجان را می توانید در دسته بندی زیر مشاهده فرمایید.

 1. ترشی بادمجان لیته
 2. ترشی بادمجان ساده
 3. ترشی بادمجان شکم پر
 4. ترشی بادمجان کبابی
 5. ترشی بادمجان حلقه ای

این موارد تنها چند مورد از انواع ترشی بادمجان هستند. در این بین ترشی بادمجان ساده موضوع بحث امروز ماست. این ترشی از مواد اولیه پایه درست می شود و ممکن است بادمجان ها به صورت درست ها یا خرد کرده باشند. در هر صورت این ترشی می تواند در انواع خانگی و صنعتی به فروش برسد و هر تولید کننده می تواند در مورد اینکه بادمجان ها در این ترشی سالم باشند یا خرد کرده، نظر متفاوتی داشته باشد.

البته خرد کردن بادمجان ها تفاوت زیادی در طعم ترشی بادمجان ساده ایجاد نمی کند اما این ترشی مصرفی شماست  و باید ظاهری طبق سلیقه شما داشته باشد. در بین انواع ترشی بادمجان که در بالا ذکر کردیم تفاوت های جزئی وجود دارد مثلا در ترشی لیته، معمولا از کلم یا گل کلم استفاده شده و مواد این ترشی چرخ می شوند تا ترشی کاملا مخلوط و یکدست شود.

در ترشی بادمجان شکم پر، از بادمجان های قلمی و کوچک استفاده کرده، با استفاده از چاقو شکافی در بادمجان ایجاد کرده و مواد ترشی را در دل بادمجان ها قرار می دهیم. تشری بادمجان شکم پر ظاهر بسیار خوب و جالبی دارد. پیشنهاد می کنیم آن را حتما امتحان کنید. در مطالب بعدی سعی می کنیم بیشتر به تفاوت بین انواع ترشی ها بپردازیم.

 

فروشگاه انواع ترشیجات

فروشگاه انواع ترشیجات

فروشگاه زیتون، انواع ترشیجات اعم از ترشی بادمجان ساده را در حجم عمده عرضه کرده و به فروش می رساند. اگر می خواهید از انواع محصولات موجود در این فروشگاه مطلع شوید، ما در این جا نام انواع ترشیجاتی را که در این فروشگاه عرضه می شوند ذکر می کنیم.

 1. انواع ترشی بادمجان
 2. ترشی لیته
 3. ترشی لوبیا سبز
 4. سیر ترشی
 5. ترشی مخلوط
 6. ترشی بندری

هم چنین برای اطلاع از جزئیات مربوط به قیمت و بسته بندی، روش حمل و سایر نکات، شما می توانید با مشاور مجموعه در ارتباط باشید و سوال های خود را بپرسید. مهم نیست از کجای ایران یا جهان هستید، ما انواع ترشیجات را برای شما ارسال می کنیم پس نگران نباشید و سفارش خود را ثبت کنید.